יום רביעי, 12 באוגוסט 2015

ישראלי לוהט ובועט - התכשיטים של אילי גורן

כל מי שמכיר אותי יודע שאם מביאים לי מתנה ליום ההולדת היא חייבת להגיע עם פתק החלפה. אני מודה, אני מחליפה סדרתית. גם אם בסוף אני לא אחליף אני אהיה חייבת לקפוץ לחנות רק לבדוק אם יש משהו שווה יותר שבא לי עליו. ככה במהלך חודשים יולי-אוגוסט אני פוקדת את מיטב הרשתות ומחליפה מתנות. גם השנה שום דבר לא השתנה, אבל הפעם אחת המתנות הייתה יוצאת דופן. חברתי גלי רכשה לי שרשרת צבעונית ומגניבה של אילי גורן (http://iligoren.com/) אחרי שראיתי את העיצובים שלה והתלהבתי
מהאתר של אילי גורן

גם במקרה הזה רציתי לגשש ולבדוק את השטח וכך הגעתי לחנות של אילי בבוקר יום שני. לשמחתי הרבה אילי בכבודה ובעצמה הייתה בחנות. אילי היא מעצבת תכשיטים (ועכשיו גם בגדים) תל אביבית שבבעלותה שתי חנויות ברחוב דיזינגוף. אחרי ששקענו בשיחה עמוקה שמתי עין על השרשת שאילי ענדה. זאת הייתה אהבה ממבט ראשון...אחרי שקיבלתי ממנה אישור יצאתי שמחה ומאושרת עם השרשרת החדשה שלי. אז מעבר לשרשרת השווה שקיבלתי זכיתי להכיר בנאדם מקסים ומרתק. העיצובים של אילי צבעוניים ושמחים ועם זאת משדרים שיק ותחכום. כל אחת יכולה למצוא לה פריט שהיא תתחבר אליו ולא תרצה להוריד אותו אחר כך. אני כבר החלטתי מה אני הולכת לבקש כמתנה גם בשנה הבאה. בינתיים אני חורשת על השרשרת בכל הזדמנות:

חצאית - פוראבר21 כ 40 שקלים
חולצה - מנגו, כ 40 שקלים בסוף עונה
סניקרס - אסוס, 15 פאונד
שרשרת - אילי גורן

למרות היותי חובבת אופנה מושבעת לא יוצא לי כל כך לקנות פריטים של מעצבים ישראליים. כנראה בעיקר בגלל המחירים או שעדיין לא מצאתי מישהו שהתחברתי אליו באמת. אם יש משהו שלמדתי מהסיפור של השרשרת זה ששווה להשקיע במעצבים המקומיים שלנו. אם יש לך הזמנות ולהתפנק או לפנק חברה במתנה תשקיעי בפריט של מעצב ישראלי - האיכות תהיה ללא פשרות והפריט יהיה ייחודי שאין לכל אחת.


לכבוד יום הולדתה אילי תערוך מכירה מיוחדת בחנות שלה ברחוב דיזינגוף עם פריטים שווים, הנחות ומלא הפתעות. כל הפרטים בעמוד הפייסבוק של האירוע כאן

המשך שבוע נפלא ושמח,
Fashionella

6 תגובות:

  1. מהמם, מהמם, מהמם! השרשרת, השילוב עם חצאית הפסים וגם אהבתי איך הכל השתלב בתמונה השלישית עם פתח האוורור:) ומזל טוב כמובן!

    השבמחק
  2. מקסים וזה כל כך נכון. חשוב מאוד להשקיע באופנה המקומית שלנו כי אחרת היא תגווע ונשאר רק עם ebay וזארה...

    השבמחק