יום שני, 3 ביוני 2013

Lookbook Trend: Geometric Skorts

כמה שאני מכורה ללוקבוק יש פריטים שחוזרים על עצמם שקשה מאוד לפספס, גם למבקרים מזדמנים. חלק מהפריטים מוצלחים יותר, חלקם מוצלחים פחות אבל כולם בהחלט סוחפים אחריהם מספר לא מבוטל של חובבי אופנה. כשמדובר בטרנדים קל מאוד להפוך לקרבן אופנה. מספיק להעמיס על עצמך יותר מאחד בולט וכל הלוק כבר מתחיל להיראות מגוחך.
אחד הטרנדים האהובים עלי, שגם השתלב באופן טבעי במלתחה הרגילה שלי הוא טרנד הBlack&White. צבעים בסיסיים של שחור ולבן שמתאימים בקלות גם לצהריים בלימודים או במשרד וגם ליציאה בערב. העונה הוצפו החנויות בוראציות שונות ללוק השחור-לבן - חולצות פסים, שמלות, טוטאל לוק מונוכרומטי ועוד, כמו שגם פרסמתי פה מאתר אסוס :B&W wish list. בזארה הופיעה הקיץ חצאית-מכנסיים (skorts) שהגיעה בצבעים של שחור או לבן. יצא לי לראות את הפריט הזה רק פעם אחת בארץ אבל בחול ובלוקבוק הפריט הזה שולט כבר תקופה ארוכה. להלן כמה לוקים שנתקלתי בהם לאחרונה:

יותר בנות בחרו במראה הלבן, למרות שאני אהבתי יותר את הגרסה השחורה שגם יותר מחמיאה. הלבן נראה טוב על בנות דקיקות במיוחד ודווקא עם צבעים אחרים חוץ משחור או לבן זה היה יכול להיראות הרבה יותר מעניין ומקורי.
הנה כמה דוגמאות מוצלחות במיוחד:


עד הטרנד הבא,
אלה

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה